+48 731 083 246

Białystok / Online

Pospiesz się i zapisz się na nasz kurs!
Więcej szczegółów
Anastazja Kowalska

Anastazja Kowalska

Certyfikowany specjalista

Ukończyła studia magisterskie na kierunku glottodydaktyka języka polskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Doświadczenie w nauczaniu języka polskiego: ponad 4 lata, w języku ukraińskim, rosyjskim i angielskim, z uwzględnieniem specyfiki językowej różnych narodowości i kategorii wiekowych.

Nauczyciel będzie uczył gramatyki z wykorzystaniem technik gier. Wprowadza w kulturę i tradycje Polski. W wolnym czasie dla własnego dobra studiuje psychologię i neurodydaktykę, dzięki czemu znajdzie podejście do każdego, nawet najtrudniejszego ucznia.

Bartosz Łosiński

Bartosz Łosiński

Certyfikowany specjalista

Studia magisterskie na kierunku Nauczanie Języków Obcych (Filologia obca nauczycielska) na Uniwersytecie w Białymstoku.

Doświadczenie w nauczaniu języka polskiego: ponad 5 lat, w języku rosyjskim i angielskim, z uwzględnieniem specyfiki językowej różnych narodowości i kategorii wiekowych.

Nauczyciel będzie uczył gramatyki z wykorzystaniem technik gier. Jego celem jest nauczenie uczniów poprawnej wymowy i mówienia po polsku jak rodzimy użytkownik języka polskiego. Wprowadza w kulturę i tradycje Polski.

Dodatkowo dla siebie studiuje psychologię, język angielski i rosyjski. Na lekcjach tego nauczyciela otrzymasz wiele przydatnych informacji w prostym, ale ciekawym formacie.

Anna Szydłowska

Anna Szydłowska

Certyfikowany specjalista

Wykształcenie wyższe językowe.

Ponad 3 lata doświadczenia w nauczaniu.

Nauczyciel uczy języka polskiego przydatnego do nauki, pracy i życia w Polsce, pomaga w przygotowaniach do egzaminów i rozmów kwalifikacyjnych do Karty Polaka. Na swoich zajęciach stosuje komunikatywne podejście do nauczania.

Natalia Novikava

Natalia Novikava

Certyfikowany specjalista

Specjalność: nauczanie języka polskiego jako obcego w 3 aspektach językowych: mówieniu, czytaniu i pisaniu.

Doświadczenie w nauczaniu języka polskiego: ponad 2 lata.

Nauczycielka codziennie ćwiczy z native speakerami już od ponad 6 lat. Opracowuje i realizuje własne programy szkoleniowe na poziomach A0-A1, A1, A2. Przygotuje Ciebie lub Twoje dziecko do egzaminów certyfikacyjnych, a także do rozmów kwalifikacyjnych na polskich uczelniach. Pomogę w nauce specjalistycznego języka polskiego: medycznego, technicznego.

JADWIGA SMOLIŃSKA

JADWIGA SMOLIŃSKA

Doświadczony nauczyciel z tytułem magistra

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim oraz kursy pedagogiczne na Uniwersytecie Śląskim. Native speaker języka polskiego, zna język rosyjski i angielski.

Doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego: ponad 15 lat.Stale się rozwija, podnosi swoje kwalifikacje, bierze udział w różnorodnych kursach i szkoleniach dla nauczycieli. Prowadzi kursy języka polskiego online na wszystkich poziomach, od początkującego do C2.

Miłośnik komunikatywnego podejścia do nauki, nauczy Cię języka, wprowadzi w kulturę polską, a także specyfikę słownictwa mówionego, przygotuje do egzaminów certyfikujących, rozmów kwalifikacyjnych na Kartę Polaka, a także do egzaminów maturalnych w polskich szkołach i pomogą Ci w nauce specjalistycznego języka polskiego. Interesuje się psychologią, literaturą rosyjską i polską, szachami oraz nowoczesnymi metodami nauczania języków obcych.

Ewelina Wężowska

Ewelina Wężowska

Nauczyciel

Ukończyła studia magisterskie na kierunku rusycystyka na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Doświadczenie w nauczaniu języka polskiego: ponad 1 rok.

Lektor nauczy gramatyki, poprawnej wymowy i intonacji. Wprowadza w specyfikę polskiej kultury, tradycji i zwyczajów. Kładzie nacisk na język mówiony, aby pomóc uczniom nabrać płynności i pewności siebie w codziennych sytuacjach.