+48 731 083 246

Białystok / Online

Pospiesz się i zapisz się na nasz kurs!
Więcej szczegółów

Blog

06.02.2024
Globalny rynek pracy: Dlaczego nauka języków zwiększa szanse na zatrudnienie

Niniejszy artykuł omawia sytuacje, w których nauka języków obcych zwiększa szanse na zatrudnienie, otwierając drzwi do ekscytujących możliwości w rozwoju kariery, daje możliwość wyróżniać się na konkurencyjnym rynku pracy.

26.12.2023
Dni wolne i święta w Polsce 2024

Polska pozostaje najbardziej popularnym kierunkiem wśród migrantów ekonomicznych. I chociaż wielu wyrusza dalej, znaczna część podróżnych wybrała tę właśnie krainę na swoje obecne miejsce zamieszkania. Zatem, jak planować urlop i odpoczynek w Polsce w 2024 roku?

12.12.2023
Limit nadgodzin dla pracowników w Polsce 2024

Dla pracowników nadgodziny zazwyczaj stanowią możliwość dodatkowego zarobku, ale równocześnie mogą być niewygodne. Jaki jest limit nadgodzin dla pracowników w Polsce w 2024 roku? Sprawdzamy!

28.11.2023
Umowa o pracę: co warto wiedzieć

Umowa o pracę – ma na celu ochronę praw i określenie obowiązków zarówno pracodawcy, jak i pracownika. Dziś porozmawiamy o rodzajach umów, w jakiej formie powinna być sporządzona umowa i jakie punkty powinny być omówione. Zwracamy uwagę, że jeśli jedno z postanowień nie zostanie wymienione, umowę można uznać za nieważną.

17.11.2023
Język polski: W aptece

Jesień tradycyjnie przynosi sezon przeziębień i dolegliwości. Sposoby leczenia większości sezonowych schorzeń są nam znane od dzieciństwa, a jedyną przeszkodą w powrocie do zdrowia może być bariera językowa. Znając nazwy najczęstszych objawów i rodzajów leków, będziesz bardziej pewny siebie, udając się do apteki.

09.11.2023
Spotkanie biznesowe po polsku

Spotkania biznesowe są nieodłączną częścią pracy w każdej dziedzinie. Dobra komunikacja pozwala uczynić proces dyskusji i dalszej pracy jak najbardziej efektywnymi. Dlatego dziś zebraliśmy przydatne słowa i zwroty, z którymi możesz się spotkać.